S radošću u prvi školski dan

U ponedjeljak, 7.9.2020. godine, počela je nastava za učenike od I do IV razreda. Uzbuđeni, sretni i disciplinirani naši školarci su s radošću krenuli u prvi školski dan. Direktorica škole, gđa Ervada Sinanović, uz srdačne riječi dobrodošlice,

svim učenicima nižih razreda uručila je besplatne osnovne udžbenike donirane od strane Ministarstva obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona.

Ova školska godina počinje u neizvjesnim i specifičnim okolnostima pandemije COVID 19, pa je i nastava organizirana po izmijenjenim okolnostima, uz strogo poštivanje epidemioloških mjera.

Sa početkom nove školske godine naša škola je redizajnirala web stranicu na kojoj će biti istaknute sve novosti i aktivnosti koje budemo provodili, a sve sa ciljem informisanja kako roditelja, tako i učenika.

Svim učenicima želimo sretan i uspješan početak nove školske godine, uz obilje lijepih trenutaka i stečenog znanja.

Više fotografija može te pogledati u galeriji naše FB škole