Novogodišnji bazar

Osnovni cilj Bazara je razvijanje kreativnosti, zajednistva, poduzetnickih kompetencija, osjecaja zadovoljstva te prikupljanje novca za unapredjenje uslova rada skole..Ponosni smo sto je nas Bazar okupio veliki broj posjetilaca, nasih roditelja, nena, djedova koji su uzivali u ponudi koju su ucenici prezentovali na svojim standovima.. A mnogo toga se danas moglo kupiti po simbolicinim cijenama – od zimnice, rucnih radova do domacih, organskih proizvoda i rukotvorina.. Posebnu ZAHVALNOST zelimo iskazati nasim roditeljima, koji su nasa najveca podrska, bez cije pomoci i angazmana Bazar ne bi bilo moguce organizovati te ne bi bio ovako uspjesan! Nasi roditelji su jos jednom pokazali svoju opredijeljenost ka partnerskim odnosima sa skolom kada je u pitanju realizacija zajednickih projekata! A mi zaposlenici skole smo ponosni na cinjenicu da je nasa skola poznata po zajednistvu, dobroj atmosferi,njegovanju razlicitosti te velikoj i nesebicnoj podrsci koju imamo u nasim roditeljima! Od srca hvala svima!