Obavještenje za učenike 6. – 9. razreda

Za učenike 6. – 9. razreda predviđeno je korištenje Moodle platforme prema prilagođenom rasporedu. Raspored je napravljen da učenici ne budu preopterećeni. A nastavnik će odabrati način realizacije časa, s tim da će neki već biti ponuđeni na platformi.* Učenici će u ponedjeljak od svojih razrednika dobiti šifre i username za pristup platformi uz objašnjenje koje će napraviti nastavnik Halilovic Nijaz. Bilo kad u toku dana mogu pristupiti i odraditi svoje zadatke. *Radi se o web platformi kojoj će moći pristupiti svi oni koji imaju internet te računar i laptop. Pristup je moguć i preko tableta i android telefona ali nije preporučljiv zbog malih ekrana. * Učenicima koji nemaju mogućnost praćenja online nastave obezbijediće se drugi način rada od kuće o čemu će roditelji biti naknadno obaviješteni.* Predmeti koji nisu uvršteni u platformu za više razrede kao što su; Likovna kultura, Muzička kultura i Tjelesni i zdravstveni odgoj će biti naknadno uvršteni i do tada komunicirate na nacin kako ste to radili prethodne sedmice. * Pozivamo sve učenike da ozbiljno i odgovorno pristupe ovakvom načinu rada, a roditelje da nam pomognu da njihovoj djeci vrijeme u izolaciji bude zabavno i zanimljivo.Čuvajte nam se i budite zdravo.