Dan škole 2020

Poštovani nastavnici, dragi roditelji i učenici, poštovani prijatelji naše škole, sve Vas srdačno pozdravljamo sa željom da ste dobro. Kao što već znate u četvrtak , 30.aprila naša škola obilježava 53. godine svog uspješnog postojanja i rada. Taj dan je veliki praznik svima nama koji smo svoj profesionalni angažman posvetili rastu i razvoju naše škole, odgoju i obrazovanju naše djece, saradnji sa lokalnom sredinom, užom i širom društvenom zajednicom a sve to u cilju stvaranja što boljih uslova za sigurno odrastanje i kvalitetan odgoj i obrazovanje naših učenika. To je cilj kojem neprestano težimo.Bez obzira na novonastalu situaciju, shodno uslovima u kojima se nalazimo , mi ćemo se potruditi da rodjendan naše škole dostojanstveno obilježimo. Ove sedmice ćete imati priliku da na našoj stranici slušate recitacije naših vrijednih učenika, uživate u likovnom i literarnom stvaralaštvu malih kreativaca i njihovih nastavnika. Koristimo ovu priliku da se zahvalimo svim zaposlenicima škole na svakodnevnom trudu , zalaganju i težnji da na vanredne uslove odgovorimo u svom punom profesionalnom i ljudskom kapacitetu. Ovom prilikom se zahvaljujemo i svim našim roditeljima, donatorima, humanitarnim organizacijama, svim prijateljima škole na podršci koju imamo u njima. Dakle, na ovogodišnjem obilježavanju Dana škole potrudit ćemo se da tokom cijele sedmice prezentujemo rad naših učenika i njihovih učitelja i nastavnika te smo sigurni da ćete uživati zajedno sa nama. Dragi učenici nastavite sa odgovornim ponašanjem. Svi vi ste ponos škole . Potrudite se da svojim ponašanjem, angažmanom i odnosom prema učenju i školskim obavezama opravdate povjerenje koje u vas imamo. Ostajte nam zdravo i sigurno.

Nurkić Nadija
Hasičić Ajla 5r